Powitanie lata na Pełczance

Dnia 11 lipca 2015 roku odbyło się „Powitanie Lata na Pełczance”. Impreza wypełniona była wieloma atrakcjami. Już od rana odbył się XI Amatorski Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Burmistrza Pełczyc

przygotowany przez Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Pełczyckiej. Popołudniowe występy rozpoczął spektakl teatralny dla dzieci pt.: „Podwodny Świat” oraz program animacyjny i interaktywny poprowadzony przez aktorów Teatru Duet z Krakowa.

Następnie na scenie zaprezentowała się grupa wokalna „Słoneczne Promyczki” z Miejsko- Gminnego Ośrodka Kultury, uczestnicy Klubu Żeglarskiego „Sztaksel” oraz zespół muzyczny Inwencja Twórcza z Dolic, który wprowadził nas w niezwykły świat coverów. Oczywiście na scenie nie mogło zabraknąć zespołu szantowego Qftry ze Szczecina, który swoimi pieśniami wprowadził wszystkich przybyłych gości w morski klimat. Tego dnia mogliśmy także podziwiać pokazy płetwonurków z Centrum Nurkowania Marlin Plus z Gorzowa Wlkp. Najbardziej oczekiwaną atrakcją było przedstawienie teatralne pt.: „Piraci z Karaibów – Sąd Ostateczny”, przygotowane przez lokalnych artystów pod kierownictwem Krzysztofa Wiklaka oraz Józefa Nowickiego. W przedstawieniu nie zabrakło świty Neptuna, piratów, diabłów, zespołu wokalnego, zespołu tanecznego Top Dance oraz Teatru Ognia ze Szczecina itp. Na zakończenie odbyła się zabawa taneczna.

Kontakt

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach

Adres: ul.Starogrodzka 12
73-260 Polska
mgok.pelczyce@wp.pl
Telefon: 95 768 50 75
Faks: 95 768 50 75
Telefon komórkowy: 508302057
http://www.mgokpelczyce.pl

 

| Raport o stanie zapewniania dostępności podmiotu publicznego|

 

Galeria