Letnia Biesiada Pełczycka 2023 | FOTORELACJA

W dniach 7-8 lipca 2023 r. odbyła się „Letnia Biesiada Pełczycka”.

Organizatorami przedsięwzięcia byli:
- Burmistrz Pełczyc
- Rada Miejska w Pełczycach oraz Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach.

Sponsorzy imprezy:
GBS BANK, PKO BP, GAZ–SYSTEM S.A., PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-TRANSPORTOWE ARBET

Partner imprezy:
TOTALIZATOR SPORTOWY WŁAŚCICIEL MARKI LOTTO

Piątkowe popołudnie rozpoczęło się muzycznym występem zespołu BETHEL, kolejno na scenie zaprezentował się WOLTER oraz zespół MIG. Gwiazdą wieczoru była CLEO. Laureatka dwóch nagród Eska Music Awards, zdobywczyni statuetek na festiwalach Toptrendy, Lato Zet i Dwójki oraz Polsat SuperHit Festiwal.

Drugi dzień imprezy wypełniony był wieloma atrakcjami. Już od rana trwały Zawody Wędkarskie o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pełczycach.

Od godziny 15.00 firma Puls Imprezy zaprosiła najmłodszych do strefy „Zakręconych Rowerów”, strefy niecodziennych rowerów ze specjalnym torem przeszkód, namiotem z alkogoglami i strefą relaksu z wygodnymi leżakami.
Tego dnia na scenie zaprezentowały się zespoły CIRYAM - rock, ALERGEN - pop/rock, MARAQUJA SHOW – widowisko wokalno-taneczne oraz Jonasz Pakulski uczestnik X edycji programu MAM TALENT w ROWEROWYM SHOW – światowej klasy pokazie akrobacji rowerowej jak również SŁAWOMIR.

Tegoroczny wieczór oczywiście należał do AGNIESZKI CHYLIŃSKIEJ, gwiazdy wieczoru. Agnieszka to ikona polskiej muzyki, wielokrotnie nagradzana, zdobywczyni głównych nagród na największych festiwalach muzycznych Laureatka czterech nagród Eska Music Awards, dwóch Superjedynek, Bursztynowego Słowika i Złotej Telekamery. Jej płyty obsypywane są od zawsze mianem platyny i złota.

Sobotni wieczór zwieńczył doskonały pokaz fajerwerków wykonany przez firmę „S-PIRO” ze Szczecina.

Sobotnią atrakcją były również bezpłatne loty balonem na uwięzi z Mościckim Klubem Balonowym. W trakcie trwania imprezy uczestnicy mieli możliwość skorzystania ze stoisk gastronomicznych, rękodzielniczych i handlowych, wesołego miasteczka itp. Nie zabrakło stoisk promocyjnych: PKO BP oraz TOTALIZATOR SPORTOWY WŁAŚCICIEL MARKI LOTTO.

I tak kolejna, tak bardzo wyczekiwana „Letnia Biesiada Pełczycka” już za nami. Serdecznie dziękujemy wszystkim przybyłym mieszkańcom Gminy Pełczyce, a także gościom z nieco dalszych rejonów. Mamy nadzieję, że za rok znów dane będzie nam wszystkim spotkać się w Pełczycach.

Piątek:

Sobota: