Dzień Kobiet w Pełczycach | FOTO

Dnia 16 marca z okazji Dnia Kobiet Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach zaprosił wszystkie Panie na występ popularnego aktora Artura Barcisia wraz z zespołem muzycznym Markiem Zalewskim – (fortepian) oraz Mariuszem Ambrożukiem – (akordeon). Artysta w zabawny ale nie schlebiający tanim gustom sposób odsłonił kulisy swojego aktorskiego życia. Piosenki o dykcji, tremie czy aktorskich "sypkach" uzupełnione były anegdotami zza kulis teatru i filmu.

Do zabawy zaprosił również publiczność, która łamała sobie języki próbując zaśpiewać wraz z aktorem refren piosenki o dykcji, a utwór o tremie w zabawny sposób ukazał realia sceniczne.

Artur Barciś jest powszechnie znany z seriali „Miodowe lata", „Ranczo" i „Zmiennicy". Poza tym współpracował z Adamem Hanuszkiewiczem, Jerzym Krasowskim, Andrzejem Pawłowskim i wieloma innymi. Absolwent PWSFTviT, aktor teatralny, filmowy, telewizyjny i dubbingowy, reżyser teatralny, a przede wszystkim człowiek, który potrafi porwać za sobą tłumy i wywołać uśmiech na wielu twarzach. Wszystkie występy Barcisia są w pewnym stopniu improwizowane, dlatego każdy z nich jest niepowtarzalny i unikatowy. Łączy je jedno – świetna zabawa i nieprzeciętny humor!

Jednym słowem poderwał publikę z foteli. Owacje na stojąco zwieńczyły show wypełnione anegdotami i muzyką na żywo. Tradycyjnie zgromadzone na sali Panie otrzymały wiosennego tulipana z rąk Burmistrza Pełczyc Mirosława Kluka, Przewodniczącego Rady Miejskiej w Pełczycach Marka Sowińskiego oraz zaproszonego gościa Posła na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej Czesława Hoca.