Jubileuszowe spotkanie uczestników warsztatów rękodzieła artystycznego [FOTO]

Dnia 8 kwietnia w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Pełczycach odbyło się jubileuszowe spotkanie uczestników warsztatów rękodzieła artystycznego pod instruktarzem Pani Joanny Chachuły. Panie zostały przywitane szampanem.

Jako pierwsza głos zabrała zaproszona na spotkanie dyrektor Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Pełczycach Pani Julita Kołda, kierując do grupy wyrazy uznania za całokształt twórczości artystycznej oraz podkreślając, że każda pasja oprócz pozytywnych doznań, wymaga również dużo czasu, energii i poświęcenia. Następnie Pani Joanna Chachuła wręczyła uczestniczkom podziękowania oraz upominki. Dziękowała za wielki wkład pracy w tworzenie kultury oraz tym samym za czynne propagowanie wartości kulturalnych i tradycji ważnych dla naszego społeczeństwa. Dla pań został zorganizowany poczęstunek oraz pokaz kosmetyków  i produktów Wellness firmy Oriflame. Prezentację przeprowadziła Pani Maja Karaś dyrektor Struktury Sprzedaży z Krosna Odrzańskiego.

Podsumowaniem spotkania była ekspozycja prac wykonanych przez uczestniczki warsztatów:

·        Mariannę Lewandowską

·        Agnieszkę Panowicz

·        Martę Panowicz

·        Teresę Majewską

·        Teresę Dudziak

·        Teresę Kołdę

·        Agnieszkę Lipińską

·        Jadwigę Ślusarczyk

·        Teresę Emilianowicz

·        Teresę Lewandowska

·        Jadwigę Sowińską.

Zapraszamy do galerii zdjęć.