III Pełczyckie Wyścigi Smoczych Łodzi - fotorelacja

Dnia 30 czerwca Miejsko- Gminny Ośrodek Kultury w Pełczycach wraz ze Stowarzyszeniem Amber Szczecin oraz Klubem Żeglarskim „Sztaksel” zorganizował III Pełczyckie Wyścigi Smoczych Łodzi. W wyścigach rywalizowały drużyny z Będargowa, Boguszyn, Chrapowa, Jagowa, Jarosławska, Ługowa, Przekolna, Trzęsacza i dwie osady z Pełczyc.

Na podium z zaszczytnym III miejscem znalazła się drużyna „Herosi” z Trzęsacza ”, II miejsce należało do osady „Wiking” z Przekolna, zwycięzcami już po raz trzeci okazali się ”Najlepsi z Najlepszych” z Pełczyc, którzy obronili tytuł Najlepszej Drużyny. Puchar, medale oraz pamiątkowe dyplomy i smycze wręczył Burmistrz Pełczyc Mirosław Kluk oraz Prezes Stowarzyszenia Amber Szczecin Robert Mateusiak. Dziękujemy wszystkim drużynom za zaangażowanie i świetną zabawę, ratownikom WOPR Pełczyce za profesjonalne zabezpieczenie na wodzie a sędziom za skrupulatność. Imprezie towarzyszyły przejażdżki na kanapie wodnej, pokaz ratownictwa wodnego oraz pokaz flyboardu. Do zobaczenia za rok.