„ASTRA inspiruje, czyli jak pokolorować świat dziecka”

Dnia 6 czerwca w Miejsko- Gminnym Ośrodku Kultury w Pełczycach odbyło się szkolenie z zakresu zajęć plastycznych Firmy ASTRA S.A. W ramach szkolenia nauczyciele szkół podstawowych, przedszkoli, bibliotek,

pracownicy domów kultury, sołtysi i rady sołeckie zapoznali się z technikami plastycznymi takimi jak rysunek, malarstwo oraz modelowanie przestrzenne. Na spotkaniu zostały przekazane pomysły, jak urozmaicić pracę z dziećmi poprzez zastosowanie farb, plasteliny, gliny i innych materiałów plastycznych.

Uczestnicy zwiększyli swoje kwalifikacje pedagogiczne, ale również mogli rozwinąć swoje artystyczne pasje. Każdy z uczestników otrzymał certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu oraz drobny upominek. Szkolenia poprowadziła Pani Agnieszka Łońska Młodszy Specjalista ds. Pozycjonowania Marki ASTRA S.A. z Warszawy.